Michał GmitrukCEO, producent

Profesjonalista pod każdym względem. Z rynkiem mediów związany od 2000 roku. Najpierw jako fotograf i producent sesji zdjęciowych współpracował z takimi tytułami jak Newsweek, Forbes czy Harvard Business Review. Zdobywał nagrody na konkursach fotografii prasowej. Absolwent Ekonomii na UW oraz Produkcji Fimowej i Telewizyjnej na Uczelni Łazarskiego.

Michał Brożonowiczreżyser, scenarzysta

Scenarzysta i reżyser programów telewizyjnych (m.in. “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, “Celebrity Splash!”, “Got To Dance – Tylko Taniec”, “Szymon Majewski Show”), krótkometrażowych filmów dokumentalnych i etiud fabularnych (m.in. “Ja tu rządzę” – film nagrodzony Nagrodą Główną na festiwalu Karuzela Cooltury w Świnoujściu w 2010 roku i prezentowany podczas Przeglądu Kina Niezależnego na Festiwalu Filmowym w Gdyni; “Wiem, że nie śpisz” – film prezentowany w 2012 roku podczas Przeglądu Kina Niezależnego na Festiwalu Filmowym w Gdyni, pomysłodawca haseł, sloganów oraz scenariuszy spotów reklamowych i eventów. Absolwent realizacji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Operatorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Marek Bednarczykmotion graphics designer

Autor niezliczonych opraw graficznych na potrzeby telewizyjne. Swoimi koncepcjami zachwyca nawet najbardziej wymagającą publiczność. Specjalista w obszarach: motion graphics, design, art direction, animation, compositing..

Piotr Bernaśreżyser, operator

Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych festiwalach za filmy dokumentalne. Laureat polskich konkursów fotografii prasowej, publikował w najważniejszych tytułach prasy polskiej i zagranicznej. Absolwent Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Małgorzata Rosiakasystent produkcji

Absolwentka Dokumentalistyki na Wydziale Dziennikarstwa  Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka reportażu i fotografii prasowej. Autorka bloga kulinarnego. Swoją karierę związaną z mediami zaczynała w internetowej telewizji studenckiej. W kooperacji z młodymi adeptami branży reklamowej tworzącymi kreatywny mikroklimat w Warszawskiej Szkole Reklamy, stała u steru PR owej machiny TV Południe.  Osoba zorganizowana, od której nie sposób poczuć chłód nawet w największej zamieci.

Klaudyna Pabudzińska-Kossekwizażystka

Pochodzi z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach artystycznych. Zamiłowanie do malowania odziedziczyła po ojcu, artyście malarzu Przemysławie Pabudzińskim – PABU. Od dziecka rysowała, malowała i rzeźbiła. Ukończyła liceum o kierunku plastycznym gdzie uczyła się również projektowania ubioru. Prowadzi warsztaty sztuki makijażu. Ukończyła szkołę wizażu oraz kursy w tym dotyczące makijażu fotograficznego.

Referencje

Michał jest profesjonalistą w każdym calu. Polecam jako wybitnego i bardzo rzetelnego partnera dla nawet najtrudniejszych realizacji. Warto dodać, że można na nim polegać w 100% co w dzisiejszym świecie biznesu jest dla mnie wartością bezcenną. Zacytuje klienta dla którego wspólnie pracowaliśmy: “Po raz pierwszy nasi ludzie chcieli się fotografować, po raz pierwszy mówili, że sami się sobie podobają na tych zdjęciach” Nie wiem jak to robi, ale każdy się sobie podoba na zdjęciach. Potrafi wyciągnąć w kadr to co najlepsze z nas!

Sebastian Nejfeld, CEO TouchMe

Michał jest zarówno profesjonalnym fotografem jak i producentem filmów. Współpracowaliśmy przy sesjach do artykułów, sesjach biznesowych i filmach promocyjnych. Szczególną wartością tej współpracy jest duża elastyczność działania, możliwość przejmowania całkowitej odpowiedzialności za kawałki pracy oraz dobry kontakt z klientem.

Agata Wiatrowska, CEO Horse Sense